FAQ

KIM JEST OPIEKUN?

Opiekunem jest osoba obsługująca Gości, Graczy i grę w pokojach zagadek, ubrana w strój z logo Game Over Escape Rooms.

MAMY REZERWACJĘ GRY W SALONIE GAME OVER ESCAPE ROOMS - WARSZAWA. KIEDY POWINNIŚMY PRZYBYĆ ABY Z NIEJ SKORZYSTAĆ?

Każda rezerwacja ma ustaloną datę (dzień i godzina). Aby móc rozpocząć grę punktualnie radzimy przybyć do naszego Salonu co najmniej 10 minut wcześniej. To pozwoli Opiekunowi zaznajomić Was z zasadami bezpieczeństwa i przygotować Was do gry wprowadzajac w

ILE CZASU TRWA GRA?

Każda gra w naszych pokojach przewidziana jest na 60 minut. Oczywiście każda grupa radzi sobie z zagadkami i zadaniami we własnym tempie, więc niektórym uda się "pokonać" grę szybciej, a niektóre grupy mogą nie poradzić sobie w czasie 60 minut. Jeżeli po 60 minutach od rozpoczęcia gry Gracze nie rozwiążą wszystkich zagadek i zadań, Opiekun może zdecydować o jej przedłużeniu, o ile przedłużenie gry nie spowoduje opóźnienia

CO SIĘ STANIE, GDY SPÓŹNIMY SIĘ NA GODZINĘ ROZPOCZĘCIA GRY?

Musicie pamiętać, że po Was do pokoju wchodzi inna grupa, dla której musimy przygotować pokój po zakończeniu Waszej gry. Dlatego każda gra powinna trwać nie dłużej niż 60 minut, licząc od zaplanowanej godziny jej rozpoczęcia. Jeśli się więc spóźnicie, czas trwania Waszej gry może zostać skrócony o czas opóźnienia. O skróceniu decyduje Opiekun. Skrócenie gry w związku z opóźnieniem jej rozpoczęcia leżącym po stronie Graczy nie uprawnia do obniżenia ceny za grę.

ILU GRACZY MOŻE UCZESTNICZYĆ W GRZE?

W grze może uczestniczyć:

    od 2 do 7 Graczy w pokojach: Labirynt Minotaura, Kuba Rozpruwacz, Maniak

    od 3 do 7 Graczy w pokoju Space Wars

CZY W GRACH W WASZYCH POKOJACH MOŻE UCZESTNICZYĆ KAŻDY?

Właściwie tak. W pokoju Maniak mogą grać osoby, które ukończyły 14 lat.

CZY OPRÓCZ WIEKU GRACZY SĄ JESZCZE INNE OGRANICZENIA?

Gra w naszych pokojach niewskazana jest dla kobiet w ciąży, osób cierpiących na epilepsję lub klaustrofobię oraz osób z dysfunkcjami poruszania się. Pamiętajcie, że nie jesteśmy placówką służby zdrowia i nie znamy ani stanu Waszego zdrowia ani innych ograniczeń i nie będziemy Was o to pytać. Nasze gry nie wymagają innego poziomu sprawności umsyłowej i fizycznej, czy innego stanu zdrowia niż powszechnie uznawanych za przeciętne więc ocena, czy to jest gra dla mnie zależy od Was samych. Jeśli jednak przed grą albo w jej czasie poczujecie jakikolwiek dyskomfort możecie w każdej chwili zasygnalizować to Opiekunowi.

JAK MOGĘ DOKONAĆ REZERWACJI?

Rezerwacji dokonać można:

  1. online korzystając z formularza rezerwacyjnego na stronie www.escapegameover.pl
  2. telefonicznie pod numerem telefonu 22 121 1945,
  3. za pomocą poczty e-mail, pisząc na adres warszawa@escapegameover.pl,
  4. osobiście w SALONIE przy ulicy Garażowej 5, 02-651 Warszawa.

CZY W GRACH W WASZYCH POKOJACH WYSTĘPUJĄ AKTORZY?

Nie, w żadnym z naszych pokojów nie występują aktorzy.

W JAKI SPOSÓB POWNIENEM SIĘ UBRAĆ?

Możesz ubierać się jak chcesz! Gra nie wymaga wysiłku fizycznego, ale zalecamy ubranie wygodne i nie ograniczające Twoich ruchów. Świetny pomysł na zwiększenie Waszych doznać z gry to stroje dopasowane do tematyki pokoju! Dla najlepiej ubranych drużyn niespodzianki!

CZY MOGĘ ROBIĆ ZDJĘCIA LUB NAGRAĆ FILM W SALONIE I POKOJACH ZAGADEK?

Nie, nie możesz. Możemy jednak zaproponować Ci zrobienie zdjęć lub nagrania filmów z Tobą i Twoją drużyną i po udzieleniu przez Was zgody na ich publikację na naszej stronie www.escapegameover. pl, profilu FB, Instagramie, przesłać na wskazane przez Was adresy.

CZY MOGĘ W SALONIE PALIĆ TYTOŃ I INNE UŻYWKI LUB PIĆ ALKOHOL?

Nie, nie możesz. Opiekunowie mają obowiązek odmówić obsługi Gości będących pod wpływem alkoholu, narkotyków lub innych środków odurzających. Nieobsłużenie takich Gości, nie stanowi podstawy do zwrotu pieniędzy za rezerwację. Co więcej, ze względów bezpieczeństwa zabrania się wnoszenia na teren Salonu środków odurzających i alkoholu.

JAKIE ROZWIĄZANIA ZASTOSOWALIŚCIE W SALONIE I POKOJACH ZAGADEK, ABYM CZUŁ SIĘ BEZPIECZNY?

Każde pomieszczenie i pokój zagadek mają wyjścia ewakuacyjne. Każde wyjście z pokoju ma tzw. panic button (przycisk bezpieczeństwa), który po przyciśnięciu przez gracza zwalnia zamek drzwi. Każde drzwi mają klamkę, która działa jak każda zwykła klamka w każdych zwykłych drzwiach, czyli po jej naciśnięciu drzwi się otwierają. Każdy pokój ma czujki dymu i temperatury, światła awaryjne i ewakuacyjne. Dzięki kamerom, głośnikom i mikrofonom rozmieszczonym w każdym pokoju zagadek Gracze są cały czas widziani i słyszani przez Opiekuna, który w pokoju kontrolnym obserwuję grę na monitorze. Wy również możecie usłyszeć Opiekuna, jeśli poprosicie go o rozmowę w czasie gry.

CZY W SALONIE JEST SZATNIA?

Tak, są to szafy zamykane na klucz. Dlatego prosimy Was o pozostawienie przed wejściem do pokojów zagadek Waszych okryć wierzchnich i wszelkich toreb, plecaków, tornistrów.

CZY W CZASIE GRY MOGĘ KORZYSTAĆ Z TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH, APARATÓW FOTOGRAFICZNYCH, KAMER, TABLETÓW LUB INNYCH URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH?

Nie, podczas gry nie możesz korzystać z takich urządzeń, Dlatego prosimy Cię o ich pozostawienie w miejscach do tego przeznaczonych lub wskazanych przez Opiekunów. Jeżeli będziesz jednak w czasie gry korzystać z takich urządzeń, Opiekunowie mogą przerwać grę i poprosić Cię o odniesienie takich urządzeń w miejsce do tego przeznaczone albo zakończyć grę przed czasem. Przerwa w grze nie powoduje przedłużenia jej czasu ponad 60 minut. Przerwa w grze albo jej zakończenie przed czasem nie stanowi podstawy ani do zwrotu pieniędzy za rezerwację ani do obniżenia ceny.

CZY SALON I POKOJE ZAGADEK SĄ MONITOROWANE?

Tak, cały Salon wraz z pokojami zagadek jest monitorowany w celu zapewnienia bezpieczeństwa mienia i osób.

CZY W WASZYM SALONIE MOGĘ ZORGANIZOWAĆ URODZINY, WIECZÓR PANIEŃSKI / KAWALERSKI ALBO SPOTKANIE INTEGRACYJNE?

Oczywiście. Dysponując czterema pokojami możemy zaproponować jednoczesną zabawę dla wielu osób. Współpracujemy też z sąsiadującym z nami Bistro Kubek w Kubek, gdzie możemy przygotować posiłek dla Waszej grupy.

CZY MOJE OPINIE JAKO WASZEGO GOŚCIA I GRACZA SĄ ISTOTNE?

Tak. Dążymy do doskonałej obsługi i dajemy z siebie wszystko, aby zapewnić, żeby Twoje wrażenia z gry były jak najlepsze, dlatego Twoje opinie są ważne. To dzięki nim możemy stale się poprawiać. Informacje zwrotne są dla nas kluczowe i doceniamy zarówno pochwały, jak i konstruktywne pomysły. Pomóż nam rozwijać się dla Ciebie i innych Graczy. Możesz pisać swoje opinie na Facebooku, Google i TripAdvisor.